banner
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
Banner

İçiniz rahat olsun,online alışverişin güvenli adresindesiniz. 

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. Rapid SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.  KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ  atlantis teknoloji, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır! Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar,tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.  atlantis teknoloji,  kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

   RAPİD SSL GÜVENLİK SERTİFİKASI

  Dünya çapında 150 ülkede 100000'den fazla müşteri (ve internet sitesi) Rapid ürünleri ile birlikte elektronik ticaret işlemlerini ve  bilgilerini güven altına almaktadır. RapidSSL sertifikaları 256 bit seviyesinde şifrelemeyi emsallerine göre çok daha hesaplı ücretlerle sunmaktadır. Rapidssl bir atlantis teknoloji sitesinde tamamen güvenli alışveriş yapamanızı sağlamaktadır. 

 3D SECURE

     3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. atlantis teknoloji yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.